Vínna karta

Šumivé vína

Biele

Sekt Blanc de Blanc, Nitrianska vinohradnícka oblasť, ViaJur, extra brut Z odrody Pinot Blanc. 12-mesačné zrenie zvýraznilo jeho krémovosť, eleganciu a charakter.
0,75 l / 33,99€
PétNat Sauvignon Blanc, Nitrianska vinohradnícka oblasť, ViaJur, suché Prvotná fermentácia prebehla priamo vo fľaši. Vôňa je plná, s ovocnou citrusovou a čerstvou hroznovou šťavou. Chuť je dlhá, so živým záverom.
0,75 l / 21,99€
Prosecco DOC Treviso Dosaggio Zero E.G.O., Marchese Mazzei, brut nature, Taliansko Svieže prosecco s nádychom zeleného jabĺčka a mandarínky. Chuť je stredne plná, svieža, s dochuťou citrusového ovocia.
0,75 l / 26,99€
Cava ¡Hola! Barcelona, brut nature, Španielsko Svetložltá farba s jemným zlatistým odleskom. Vo vôni dominuje pečivo a zelené jabĺčko. Chuť je harmonická.
0,75 l / 20,99€
Champagne Le Sélection, De Saint-Gall, brut, Francúzsko Zloženie: 55 % Chardonnay, 25 % Pinot Noir, 20 % Pinot Meunier.
Jemné perlenie s arómou bielych kvetov a citrusu. Chuť čerstvého ovocia doplnená jemnou sviežou kyselinkou.
0,75 l / 47,99€

Ružové

PétNat Frankovka modrá, Nitrianska vinohradnícka oblasť, ViaJur, suché Prvotná fermentácia prebehla priamo vo fľaši. Vôňa bobuľového ovocia, čerešní a ríbezlí. Chuť je dlhá, s rafinovanou kyselinkou typickou pre Frankovku.
0,75 l / 21,99€

Biele vína

Müller Thurgau, Malokarpatská vinohradnícka oblasť, ViaJur, AOV, suché Krásna ovocno-kvetinová aróma. Chuť je ľahká, svieža, s tónmi zeleného jabĺčka a hrušky.
0,75 l / 18,99€
Rizling jurský, Malokarpatská vinohradnícka oblasť, ViaJur, AOV, suché Zlatožltá farba, vôňa lúčnych kvetov, broskyne a medu. Chuť je plná, ovocná, krémová.
0,75 l / 29,99€
Pinot Gris, Nitrianska vinohradnícka oblasť, ViaJur, AOV, suché Ovocný charakter, jemná mineralita, šťavnatá kyselinka.
0,75 l / 22,99€
Riesling Incline, Mosel, Selbach-Oster, suché, Nemecko Dominuje vôňa broskyne a jemná zmes byliniek. Svieža chuť s dlhou dochuťou.
0,75 l / 18,99€
Sauvignon Blanc, Marlborough, Misty Cove, suché, Nový Zéland Vôňa je zmesou tropického ovocia, trávy a citrusov. Chuť je svieža, s tónmi egreša
a čiernych ríbezlí.
0,75 l / 20,99€
Chablis Chardonnay, Bourgogne, Simonnet-Febvre, suché, Francúzsko Bohaté a komplexné víno s jemnou kvetinovou a minerálnou arómou. Chuť je jemne tropická.
0,75 l / 47,99€
Grüner Veltliner Dürnstein, Wachau, Pichler-Krutzler, suché, Rakúsko Jemná vôňa záhradného ovocia. V závere cítiť arómu bieleho korenia.
0,75 l / 35,99€

Červené vína

Cabernet Sauvignon Ars in vino, Južnoslovenská vinohradnícka oblasť, ViaJur, AOV, suché Lahodný Cabernet, vôňa ríbezlí, korenia a jemného cédrového dreva. Chuť je plná, ovocná, s barikovým podtónom.
0,75 l / 29,99€
Frankovka Modrá Ars in vino, Južnoslovenská vinohradnícka oblasť, ViaJur, AOV, suché Tmavorubínová farba. Vo vôni dominuje bobuľové ovocie a jemné korenie. Chuť je plná,
ovocná, šťavnatá.
0,75 l / 25,99€
Primitivo di Manduria, DOP, Puglia, Notte Rossa, suché, Taliansko Rubínová farba s arómou bobuľového ovocia, sladkého drievka, kvetov, jemného korenia a škorice. Chuť zrelého ovocia a sliviek na záver.
0,75 l / 24,99€
Fonterutoli Chianti Classico, DOCG, Toskánsko, Marchese Mazzei, suché, Taliansko Vo vôni cítime bobuľové ovocie, sušené kvety a toskánske bylinky. Chuť je dlhotrvajúca a ovocná.
0,75 l / 35,99€
Malbec Estate Selection Mendoza, Chakana, suché, Argentína Sýta rubínovo-fialová farba, aróma horkej čokolády, dymu a černicového lekváru. Chuť je dlhá, s jemnou kyselinkou.
0,75 l / 31,99€
Pinotage Reserve, Durbanville, Diemersdal, suché, Juhoafrická republika Plné telo s príchuťou bobuľového ovocia a sliviek. Chuť je vyvážená, komplexná, s dotykom dreva.
0,75 l / 44,99€

Ružové vína

Cabernet Sauvignon rosé, Nitrianska vinohradnícka oblasť, ViaJur, AOV, polosuché Koralovo-ružová farba, chuť po melónových BonPari, jemný zvyškový cukor a kyselinka spolu pekne hrajú na jazyku.
0,75 l / 19,99€
Provence rosé Instant IGP, Provence, Pey Blanc, suché, Francúzsko Vo vôni dominujú tóny čerešní, černíc a broskyne. Chuť je ľahká, svieža, s jemným ovocným záverom.
0,75 l / 19,99€